Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 380 hodnocení
5
368x
4
6x
3
0x
2
0x
1
6x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

JK Avatar autora Jana Pokorná Králová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.1.2025
U firmy BUKOMA jsme objednali obložení schodiště. Velmi jsme ocenili jasnou a vstřícnou komunikaci, profesionální vystupování všech pracovníků, se kterými jsme přišli do kontaktu, a především skvěle odvedenou práci do všech detailů.
JŽ Avatar autora Jaroslav Žabenský (Administrátor) 1.1.2025
Děkujeme za hodnocení, přejeme ať schody dlouho dobře slouží a dělají jen samou radost.
RK Avatar autora Roman Káčer Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.12.2024
Rychlé dodání, lišty bezpečně zabalené v kartónové trubce.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.12.2024
+ výhoda specializovaného obchodu na vinylové podlahy,

JK Avatar autora Jan Košvanec Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.12.2024
100% přesně to jsem sháněl.👍
OU Avatar autora Ověrený užiatel Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.12.2024
Rychlé a vše ok.
OU Avatar autora Ověrený užiatel Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. 1.12.2024
Zboží které jsem si objednal nebylo skladem i když informace na eshopu potvrzovala 10 kusů skladem
Avatar autora (Administrátor) 25.2.2025
Za vzniklou situaci se omlouváme, toto se nám stává velmi zřídka. Měli jsme to v eshopu špatně nastaveno, už jsme to opravili.
PČ Avatar autora Pavel Červený Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.11.2024
JS Avatar autora Jana Strnadková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.11.2024
ID Avatar autora Iaroslav Dzhugan Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.11.2024
OU Avatar autora Ověrený užiatel Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.11.2024
Vstřícný a velmi ochotný přístup, rádi poradí a doporučí.
JB Avatar autora Jan Brabec Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.10.2024
SH Avatar autora Stanislav Hanzlík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.10.2024
Vše proběhlo OK. Super rychlost vyřízení objednávky do druhého dne.
PK Avatar autora Pavlína Kňavová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.10.2024
ML Avatar autora Miloslav Langmajer Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.10.2024
AČ Avatar autora Alena Čermáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.10.2024
LJ Avatar autora Lukáš Jakubčík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.10.2024
MZ Avatar autora Miroslava Zouharová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.10.2024
PB Avatar autora Pavel Bačík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.10.2024
LR Avatar autora Ladislav Rozsypal Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.10.2024
LR Avatar autora Libuše Rauscherová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.10.2024

Ovládací prvky výpisu

381 položek celkem