Proč Bukoma?

10 důvodů proč nakupovat podlahy u nás:

  1. Vinylové podlahy cena - Celovinylové podlahy od nás jsou zpravidla v o třídu vyšší kvalitě za lepší cenu než nabízí většina konkurence. Preferujeme nepatrně vyšší cenu za exklusivní kvalitu. Navíc naše dekory patří k těm nejhezčím na trhu.
  2. Maximální podpora nákupu z pohodlí vlastního domova, zdarma a zcela nezávazně zasíláme vzorky vinylových podlah.
  3. Podlahy máme skladem připraveny ihned k odběru.
  4. K podlahám máme v nabídce vyladěné příslušenství včetně vinylových schodů, které pro Vás rádi vyrobíme v naši dílně.
  5. Sledujeme celosvětové trendy a nové technologie, což se projevuje i v nabídce našich podlah - např. jako jedni z mála prodejců nabízíme podlahy s registrovaným embossem a vinylové plovoucí podlahy s pokládkou do stromečku - BUKOMA HERRINGBONE CLICK. Naše plovoucí vinylové podlahy s rigidním jádrem patří ke světové špičce z pohledu kvality, díky velmi nízké tepelné roztažnosti je možné je používat i na obklady zdí.
  6. Doprava zdarma po celé ČR už od 2000,- Kč u zásilek menších rozměrů a od 5000,- Kč i u objemnějších zásilek a lišt.
  7. Specializujeme se výhradně na kvalitní celovinylové podlahy, proto jim dobře rozumíme. Podlahy navíc naši podlaháři sami instalují, vyrábíme z nich i schody, víme, které parametry jsou klíčové. Žádný šmejd od nás nekoupíte.
  8. Pro své zákazníky poskytujeme technickou podporu při pokládce svépomocí, u větších zakázek zajišťujeme pokládku po celé ČR
  9. Máme individuální přístup k potřebám našich zákazníků - pokud si to zákazník přeje, podlahy uskladníme u nás a dodáme až v ten správný den
  10. Pokud se Vám nepodařilo odhadnout množství nakoupené podlahy, nepoškozené celé balení můžete vrátit za stejnou cenu, jako byla nákupní.

Především vinylové podlahy se zaklikávacím systémem z naší nabídky jsou konstruovány pro maximálně jednoduchou instalaci, svépomocí to s vynikajícími výsledky zvládá spousta naších zákazníků. Pokud by se Vám však při pokládce svépomocí vyskytly jakékoliv problémy, rádi pomůžeme technickou radou po telefonu, a pokud by to nestačilo, pošleme k Vám naše podlaháře. 

V našem sortimentu najdete pouze prvotřídní produkty z kategorie vinylových podlah. Základní materiál použitý pro výrobu vinylových dílců je výhradně vinyl, v našich výrobcích není žádný lisovaný papír nebo jiný méně kvalitní materiál. 

Pokud si nejste jisti na jaké parametry se při výběru podlahy zaměřit, nebo hledáte nějaké informace o celovinylových podlahách - navštivte náš blog o podlahách, nebo nás přímo kontaktujte, rádi Vám s výběrem pomůžeme.