VZORKY ZDARMA

Před finálním rozhodnutím o zvoleném dekoru doporučujeme držet alespoň malý kousek podlahy v ruce. Odstín na monitoru nebo displeji nemusí vždy vypadat úplně stejně jako ve skutečnosti, odstín je totiž velmi ovlivněn světelnými podmínkami.

Zasílané vzorky jsou bohužel z logistických důvodů docela malé, proto doporučuji udělat předvýběr podle fotek v eshopu a dle vzorku se pak jen ujistit ve výběru barevného tónu.. Z malého vzorku bohužel celkový dojem z podlahy položené na větší ploše nevynikne, nicméně už lze snadno poznat, že se jedná o kvalitní podlahy z poctivého materiálu, žádný odlehčený šmejd, který při chůzi duní. U nás pořídíte pouze kvalitní celovinylové podlahy z kvalitních materiálů, už i na malém vzorku kvalitu jasně poznáte.

Pokud by Vám malý vzorek pro rozhodnutí nestačil, zastavte se u nás v centrálním skladě - více info v kontaktech, máme tady od každého dekoru kus podlahy položený, rádi Vám vše ukážeme.

 

VZORKY PODLAH ZDARMA

Zdarma na vyžádání zasíláme 3 vzorky jakýchkoliv vinylových podlah BUKOMA z naší nabídky (celovinylové podlahy click i dílce k lepení).

Jedná se o cca 5 cm část podlahového dílce.

Požadovaný výčet vzorků nám pošlete emailem s uvedením adresy, kam Vám máme vzorky poslat nebo přímo vyberte v předpřipraveném dotazníku.

 

.MALÉ VZORKY ZDARMA

 

ZAPŮJČENÍ PRODEJNÍHO VZORNÍKU ZDARMA

Další možností je zapůjčení našeho prodejního vzorníku oproti záloze 1000,- Kč. Po navrácení vzorníku je záloha obratem vrácena převodem na bankovní účet nebo v hotovosti přímo v našem skladě. Poštovné k Vám i zpět plně hradíme z našeho marketingového rozpočtu.

Prodejní vzorník obsahuje vzorky vinylových podlah o velikosti přibližně formátu A4.

Tuto možnost doporučujeme především pokud si výběrem nejste moc jistí a rádi by jste se podívali na více dekorů.

Všechny potřebné údaje včetně Vaší adresy prosím vyplňte do předvyplněného dotazníku zde.

 

ZAPUJCENI VZORNIKU ZDARMA

vinylová podlaha vzorník