Vyladěné příslušenství pro fajnšmekry

Není nad vyladěné příslušenství k podlahám. Přechodové, soklové nebo jakékoliv podlahové lišty s přesným dekorem podlah lahodí oku i toho nejnáročnějšího uživatele.

Podlahařina není jen o položení ploch, důležité jsou především detaily. Není nad vyladěné příslušenství v dekoru podlahy, jako jsou soklové a přechodové lišty. Odbyté detaily často bohužel zkazí celý dojem z podlahářské práce.

Nerad hodnotím práci cizích podlahářů, nicméně když někde vidíte třeba něco takového jako na následujících fotografiích, tak Vám je jasné, že toto dobrý podlahář rozhodně nedělal a doma to asi nikdo chtít nebude.

Podlaharske dilo Pepy a jeho brachy 2

Podlaharske dilo Pepy a jeho brachy 1

Přechodové, soklové nebo jakékoliv podlahové lišty s přesným dekorem podlah BUKOMA pro Vás rádi vyrobíme. Zajistíme i komplet dodávku vinylových schodů nebo dodáme klíčové komponenty pro montáž svépomocí. S vyladěným podlahovým příslušenstvím z naši nabídky uspokojíme i ty nejnáročnější zákazníky.

Příklad přechodové lišty se stejným dekorem jako podlaha je na následujícím obrázku. Když se podlaha položí správným směrem, přechodové lišty mezi dveřmi jsou téměř k nenalezení, krásně splynou s podlahou. 

Příklad přechodové lišty s přesným dekorem vedle podlahového dílce

 

Instalovaná přechodová lišta v dekoru podlahy - dekor Dub Frigola

Přechodová lišta v dekoru podlahy - dub Frigola

 

Příklad soklové lišty BUKOMA PROFI-60 s dekorem Dub Pouštní - i obloučky se dají vyřešit hezky.

Ukázka soklových lišt BUKOMA PROFI-60 s dekorem podlahy - oblouček

 

A když už jsme u obloučků, takto to vypadá s lištou BUKOMA PROFI-80 - dekor Dub Natur

Oblouček - soklová lišta BUKOMA PROFI-80 dub Natur

 

Nenajdete-li požadovanou lištu v naši nabídce, neváhejte nás kontaktovat. Až na ojedinělé vyjímky ji pro Vás vyrobíme nebo seženeme.

 

Autor článku: J. Žabenský